Na Vianoce rozmaznávajte nielen ostatných, ale hlavne seba

Na Vianoce rozmaznávajte nielen ostatných, ale hlavne seba

Väčšina z nás sa pred vianočnými sviatkami dostáva do šialeného kolotoča pracovných povinností, nákupov a príprav. Skončiť by mal najneskôr tesne pred odstavením kapustnice a dovyprážaní kaprov. Ak to u vás doteraz tak nebolo, skúste to tento rok zmeniť.

Relax na ležato
Prestaňte sa plašiť a urobte si z nadchádzajúcich dní sviatočného voľna oázu dokonalého relaxu. Jedla bude v domácnosti určite viac než dosť, nechajte zvyšok rodiny, nech sa obslúži a vy si užívajte. Knihy, rozprávky, vaječný likér alebo spánok až do obeda. Leňošte bez výčitiek. Je to najlepší spôsob, ako spomaliť.

Relax do krásy
Na to, aby ste aj pleti dopriali výnimočnú starostlivosť, nemusíte hneď bežať do kozmetického salónu. Stačí použiť prípravky, na ktoré nemáte v bežnom kolobehu povinností čas alebo chuť. Pleťové masky, úprava obočia, starostlivosť o ruky, to zvládnete aj doma.
Skvelé na tomto spôsobe relaxu je, že pri ňom môžete využiť kozmetické vianočné darčeky. Možno aj vás tohto roku milo prekvapí luxusná švajčiarska kozmetika Tecnoskin. Obsahuje prípravky pre všetky typy pleti. Špičkové technológie prinášajú výnimočnú starostlivosť a prepožičiavajú každodennej rutinnej kozmetickej údržbe čaro luxusu. Ak je práve ona tým, po čom vám srdce piští, nezabudnite dať ťahák Ježiškovi.

Relax s kamarátmi
Nenašli ste si v predvianočnom zhone čas na svojich kamarátov? Po kvalitnom leňošení pred telkou vybehnite na vzduch, na krátku či dlhšiu prechádzku. A keď poriadne vymrznete, zájdite na čaj, varené víno a pokec k svojim kamarátom a známym. Je to veľmi účinná a nenáročná forma relaxu. V priateľskej atmosfére rýchlo zabudnete na kancel a povinnosti, okolo ktorých sa točí celý zvyšok roku.

Tak čo, presvedčili sme vás, že napriek všetkému je tu pár dobrých dôvodov tešiť sa na Vianoce? Oddychujte. Po svojom, ale hlavne veľa. Príroda, Na bežné starosti a naháňačky máte predsa ďalších hektických asi 350 dní.