10 dôvodov prečo nakúpiť v internetovej lekárni www.lekarentriveze.sk?

10 dôvodov prečo nakúpiť v internetovej lekárni www.lekarentriveze.sk?

V dnešnej rýchlej dobe takmer všetko nakupujeme online. Kozmetika, výživové doplnky, zdravotnícke pomôcky a lieky nie sú výnimkou. Ponuky internetových lekární sa predháňajú ale nákup v online lekárni nie je len o cenách. Nasledujúcich 10 dôvodov prečo nakúpiť v lekarentriveze.sk vám pomôže pri rozhodovaní.


-Odbornosť alebo „Dobrá rada nad zlato“

Majiteľkou Lekárne Tri Veže je farmaceutka, ktorej poslaním a životným krédom je poradiť a pomôcť vám ako si chrániť zdravie. Váhate a neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt je ten pravý? Môžete nám poslať otázku alebo pokojne zavolať. Každý člen tímu sa stará, aby ste boli spokojní a našli odpoveď.


-Rýchlosť nákupu a dodania

Ponáhľate sa a v lekárni stoja pred vami ďalší ľudia a dlho sa vybavujú? V prehľadnej webovej ponuke nájdete podľa kategórie rýchlo a jednoducho to, čo hľadáte. Na dokončenie objednávky vám stačia iba 4 kliky. Počkáte na potvrdzujúci email, čo znamená, že váš nákup vybavujeme. Objednávky zvyčajne pripravujeme na odber alebo odosielame v priebehu 24 hodín od ich zadania.


-Lieky až do postele ale pokojne aj osobne. Je to len na vás

Máte cestu okolo najfrekventovanejšej križovatky na Bajkalskej ulici v Bratislave? Výborne, nemusíte čakať a vašu objednávku si po vybavení môžete vyzdvihnúť osobne. Ste však chorý a nevládzete sa zdvihnúť z postele? Tovar vám doručíme poštou alebo kuriérom priamo do vašej obývačky.


-Ceny

Reklama v TV, rádiu či časopise ponúka zľavy na vybrané lieky alebo doplatky za recept. Ale viete porovnať ceny s ostatnými lekárňami? Asi iba veľmi ťažko. Naše ceny vidíte priamo na obrazovke vášho zariadenia. Rýchlo a jednoducho zistíte, že sú viac než výhodné.


-Diskrétnosť

Potrebujete diétu, intímnu hygienu, tabletku na podporu plodnosti či kondómy dostupné v lekárni? Ostýchate sa však vypýtať si ich od farmaceuta za pultom. Máme pre vás riešenie. Objednajte si čokoľvek z toho diskrétne, cez www.lekarentriveze.sk. Balíky neoznačujeme reklamnou páskou takže nikto nezistí, čo vám posielame.


-12348 dostupných položiek

Na webových stránkach www.lekarentriveze.sk nájdete široké portfólio produktov. Pomôžeme vám s problematickou pleťou, podporou imunity alebo napríklad pri ťažkostiach s kĺbmi. Radi poradíme cestovateľom s lekárničkami, ale aj športovým nadšencom. Aj mamičky so svojimi ratolesťami u nás objavia všetko, čo potrebujú. Myslíme aj na starostlivosť o domácich miláčikov. Na svoje si prídu aj pacienti, ktorí hľadajú homeopatiu, prírodné či bylinné lieky.


-Recenzie zákazníkov, ktorí už u nás nakúpili

Ďakujeme všetkým našim doterajším zákazníkom za ich nákup. Vyberáme iba niekoľko z ich hodnotení, ktoré nás motivujú k ešte lepším výkonom, aby ste boli ešte spokojnejší:

Lilien: „Som spokojná s rýchlosťou s akou bola moja objednávka vybavená i s cenou produktu, komunikácia s obchodom bez problémov.
Ivana: „Lekáreň vrelo odporúčam.“
Slavo:„Rýchle vybavenie objednávky, veľmi dobrá cena. Nie je čo viac dodať. Som spokojný. Nevýhody som nezaznamenal žiadne.“


-Sezónne akcie

Vieme, že každé ročné obdobie skúša naše zdravie iným spôsobom. Našu ponuku preto pravidelne upravujeme podľa sezónnych potrieb vás - našich zákazníkov


-Dostupnosť autobusom, autom, bicyklom

Všetci ste vítaní a máte to k nám blízko. Pohodlné a lacné parkovanie pre motoristov je priamo za budovami Troch veží. Bicykel pokojne odstavte priamo pred lekárňou. Cestujúci z mestskej hromadnej dopravy i prímestských autobusov to majú zo zástavky pred lekárňou skutočne na skok. A okoloidúcim stačí jednoducho vstúpiť.


-Darček ku každej objednávke nad 30€
Pre našich verných zákazníkov máme pri každom nákupe nad 30€ pripravený zaujímavý darček.

 

PharmDr. Paula Kubovičová, MPH

farmaceut

Online Lekáreň Tri veže