10 dôvodov prečo nakúpiť v internetovej lekárni www.lekarentriveze.sk?

10 dôvodov prečo nakúpiť v internetovej lekárni www.lekarentriveze.sk?

V dnešnej rýchlej dobe takmer všetko nakupujeme online. Kozmetika, výživové doplnky, zdravotnícke pomôcky a lieky nie sú výnimkou. Ponuky internetových lekární sa predháňajú ale nákup v online lekárni nie je len o cenách. Nasledujúcich 10 dôvodov prečo nakúpiť v lekarentriveze.sk vám pomôže pri rozhodovaní.


Odbornosť alebo „Dobrá rada nad zlato“

Majiteľkou Lekárne Tri Veže je farmaceutka, ktorej poslaním a životným krédom je poradiť a pomôcť vám ako si chrániť zdravie. Váhate a neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt je ten pravý? Môžete nám poslať otázku alebo pokojne zavolať. Každý člen tímu sa stará, aby ste boli spokojní a našli odpoveď.


Rýchlosť nákupu a dodania

Ponáhľate sa a v lekárni stoja pred vami ďalší ľudia a dlho sa vybavujú? V prehľadnej webovej ponuke nájdete podľa kategórie rýchlo a jednoducho to, čo hľadáte. Na dokončenie objednávky vám stačia iba 4 kliky. Počkáte na potvrdzujúci email, čo znamená, že váš nákup vybavujeme. Objednávky zvyčajne pripravujeme na odber alebo odosielame v priebehu 24 hodín od ich zadania.


Lieky až do postele ale pokojne aj osobne. Je to len na vás

Máte cestu okolo najfrekventovanejšej križovatky na Bajkalskej ulici v Bratislave? Výborne, nemusíte čakať a vašu objednávku si po vybavení môžete vyzdvihnúť osobne. Ste však chorý a nevládzete sa zdvihnúť z postele? Tovar vám doručíme poštou alebo kuriérom priamo do vašej obývačky.


Ceny

Reklama v TV, rádiu či časopise ponúka zľavy na vybrané lieky alebo doplatky za recept. Ale viete porovnať ceny s ostatnými lekárňami? Asi iba veľmi ťažko. Naše ceny vidíte priamo na obrazovke vášho zariadenia. Rýchlo a jednoducho zistíte, že sú viac než výhodné.


Diskrétnosť

Potrebujete diétu, intímnu hygienu, tabletku na podporu plodnosti či kondómy dostupné v lekárni? Ostýchate sa však vypýtať si ich od farmaceuta za pultom. Máme pre vás riešenie. Objednajte si čokoľvek z toho diskrétne, cez www.lekarentriveze.sk. Balíky neoznačujeme reklamnou páskou takže nikto nezistí, čo vám posielame.


12348 dostupných položiek

Na webových stránkach www.lekarentriveze.sk nájdete široké portfólio produktov. Pomôžeme vám s problematickou pleťou, podporou imunity alebo napríklad pri ťažkostiach s kĺbmi. Radi poradíme cestovateľom s lekárničkami, ale aj športovým nadšencom. Aj mamičky so svojimi ratolesťami u nás objavia všetko, čo potrebujú. Myslíme aj na starostlivosť o domácich miláčikov. Na svoje si prídu aj pacienti, ktorí hľadajú homeopatiu, prírodné či bylinné lieky.


Recenzie zákazníkov, ktorí už u nás nakúpili

Ďakujeme všetkým našim doterajším zákazníkom za ich nákup. Vyberáme iba niekoľko z ich hodnotení, ktoré nás motivujú k ešte lepším výkonom, aby ste boli ešte spokojnejší:

Lilien: „Som spokojná s rýchlosťou s akou bola moja objednávka vybavená i s cenou produktu, komunikácia s obchodom bez problémov.
Ivana: „Lekáreň vrelo odporúčam.“
Slavo:„Rýchle vybavenie objednávky, veľmi dobrá cena. Nie je čo viac dodať. Som spokojný. Nevýhody som nezaznamenal žiadne.“


Sezónne akcie

Vieme, že každé ročné obdobie skúša naše zdravie iným spôsobom. Našu ponuku preto pravidelne upravujeme podľa sezónnych potrieb vás - našich zákazníkov


Dostupnosť autobusom, autom, bicyklom

Všetci ste vítaní a máte to k nám blízko. Pohodlné a lacné parkovanie pre motoristov je priamo za budovami Troch veží. Bicykel pokojne odstavte priamo pred lekárňou. Cestujúci z mestskej hromadnej dopravy i prímestských autobusov to majú zo zástavky pred lekárňou skutočne na skok. A okoloidúcim stačí jednoducho vstúpiť.

 

Darček ku každej objednávke nad 30€

Pre našich verných zákazníkov máme pri každom nákupe nad 30€ pripravený zaujímavý darček.

 

PharmDr. Paula Kubovičová, MPH

farmaceut

Online Lekáreň Tri veže