Magnex Citrate + B6

Magnex Citrate + B6

Veľa každodenných faktorov ako je stres, intenzívne cvičenie a nedostatočný príjem zeleniny a celozrnných potravín zvyšujú potrebu horčíka v tele. Dopĺňanie horčíka je užitočný najmä v hektických a stresujúcich životných situáciách. Pre starších ľudí ale aj pre tých, ktorí sa venuju aktívne športu a majú svalové napätie alebo kŕče v nohách.

Mnohí odborníci sa domnievajú, že horčík získaný z citrátu horčíka je vysoko vstrebateľný. Produkty Magnex CITRATE sú obzvlášť užitočné pre fyzicky aktívnych ľudí, športovcov a starších ľudí. Skúste Magnex CITRATE + B6 aj vtedy, ak trpíte kŕčmi v nohách po dlhom dni v práci. Obsahuje v dennej dávke 375 mg vstrebateľného horčíka. Znamená to 100% odporúčaného denného príjmu horčíka.

Magnex CITRATE + vitamín B6 udržuje energiu vo svaloch počas športového výkonu. Horčík zvyšuje svalovú relaxáciu, takže je užitočný aj pre tých, ktorí majú svalové napätie alebo kŕče. Pozitívny účinok má po cvičení alebo pred spaním a na podporu regenerácie.
Dve tablety denne pokrývajú odporúčaný denný príjem horčíka aj vitamínu B6.
Horčík a vitamín B6 prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Horčík prispieva k normálnej svalovej funkcii a rovnováhe elektrolytov. Vitamín B6 prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu.

Účinok

• vysoko vstrebateľný magnézium citrát kombinovaný s vitamínom B6
• pre fyzicky aktívnych ľudí
• pre tých, ktorí majú svalové napätie alebo kŕče

Denná dávka (2 tablety) obsahuje:

Horčík 375 mg
Vitamín B6 3,0 mg
Neobsahuje cukor, laktózu ani lepok. Vhodný aj pre vegánov.
Doplnok stravy nenahrádza vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl.


Zloženie:

magnézium citrát, objemové činidlá (celulóza, hydroxypropylcelulóza), povlakové látky (polydextróza, hydroxypropylmetylcelulóza, polyetylénglykol, horečnaté soli mastných kyselín), farbivo (oxid titaničitý), pyridoxín hydrochlorid.

Dávkovanie

Dospelí 2 tablety denne zapiť vodou. Tablety sa môžu poliť na polovicu.
Vyrobené vo Fínsku

 

PR článok


Produkty priradené k tejto novinke