Cran-Urin forte

Kód 224
Výrobca BioPol GN s.r.o. div. Pharma United Ltd. (CAN)
Stav Skladom
V kamennej lekárni - Lekáreň Tri veže bude tovar dostupný po objednaní a doručení potvrdzujúceho e-mailu.
12,27 EUR Bežná cena 13,37

Brany´s Cran-Urin™ FORTE je rastlinný výživový doplnok z vysokokvalitného extraktu z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon). Brusnice sú zbierané v maximálnom vrchole zrelosti, kedy je obsah najdôležitejších látok – proanthokyanidínov (PAC) najv

Brany´s Cran-Urin™ FORTE sa vyrába patentovanou technológiou CranRichPAC®, ktorá garantuje štandardizovaný obsah proanthokyanidínov (PAC) v dennej dávke: 16 mg PAC (2% PAC).
Obsah zložiek v dennej dávke 20 ml: 800 mg brusnicového extraktu.
Dávkovanie: Dospelí užívajú 10 ml šťavy 2x za deň. Deti od 3 rokov užívajú polovičnú dávku. Podľa potreby možno dochutiť cukrom alebo pridať do čaju. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Upozornenie: výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte s ošetrujúcim lekárom. Pred každým použitím pretrepať. Po otvorení uchovávajte v chlade a spotrebujte do 1 mesiaca.
Obsah: 500 ml (balenie na 25 dní).
Krajina pôvodu suroviny: Kanada. Výrobca: Biopol GN s.r.o., divízia Pharma United Inc., Kanada, člen Kanadskej obchodnej komory, Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, ČR. Distribútor: natural supplements s.r.o., Kmeťkova 1, 949 01 Nitra, e-mail: info@barnys.sk, www.barnys.sk

Tekuté brusnice nielen pre deti a diabetikov
• Prírodná forma v podobe čistého brusnicového extraktu z kanadských brusníc – kľukvy veľkoplodej
• Už v 20 ml nájdete 800 mg extraktu (16 mg PAC)
• Možnosť pridania do iných nápojov
• Neobsahuje žiadne umelé sladidlá ani cukor
• Vhodné pre diabetikov
• Vhodné pre deti od 3 rokov
• Typická chuť a vôňa pravých kanadských brusníc
• Vhodné pre dlhodobú starostlivosť