Acetylcystein Dr.Max 600 mg tbl eff 600 mg (strip laminát/Al/papier) 1x10 ks

Kód 39d74bc8d2b5d7514bc5d3baf5299212
SUKL 1229C
Informácie Humánny liek
Stav Skladom
V kamennej lekárni - Lekáreň Tri veže bude tovar dostupný po objednaní a doručení potvrdzujúceho e-mailu.
4,21 EUR Bežná cena 4,59

Liek obsahuje liečivo acetylcysteín, mukolyticky aktívnu látku, ktorá riedi hustý hlien v dýchacích cestách.

Používa sa u dospievajúcich starších ako 14 rokov a u dospelých na liečbu akútnych ochorení dýchacích ciest v súvislosti s bežnou nádchou a dlhodobých ochorení dýchacích ciest, v obidvoch prípadoch spojených s tvorbou hustého hlienu a so sťaženým vykašliavaním.

Tento liek môžete používať bez odporúčania lekára iba na liečbu akútneho ochorenia. Ak máte dlhodobé ochorenie dýchacích ciest, používajte tento liek iba na odporúčanie lekára.