Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks

Kód 564c32e53827d47f0751f99a681d2e42
Výrobca Bayer Schering Pharma AG
SUKL 33061
Informácie Humánny liek
Stav Skladom
V kamennej lekárni - Lekáreň Tri veže bude tovar dostupný po objednaní a doručení potvrdzujúceho e-mailu.
5,64 EUR Bežná cena 6,15

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.
Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.
Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. U detí do 12 rokov sa kyselina acetylsalicylová môže podávať iba pod dohľadom lekára.