OMRON M6 COMFORT Digitálny TLAKOMER automatický na rameno 1 ks + sieťový adaptér zadarmo 1 ks, 1x1 set

Kód b0c0328752bd3b3bfacdbd63c6e4d899
Výrobca OMRON
Stav Skladom
V kamennej lekárni - Lekáreň Tri veže bude tovar dostupný po objednaní a doručení potvrdzujúceho e-mailu.
88,42 EUR Bežná cena 96,38

Tlakomer OMRON M6 Comfort s unikátnou Intelli manžetou je vhodný pre celú rodinu. Zdravotnícka pomôcka je určená na meranie krvného tlaku na paži.

Nová Intelli manžeta eliminuje nepresnosti spôsobené nesprávnym umiestnením manžety. Je známe, že hlavným zdrojom chybných nameraných hodnôt je práve nesprávne umiestnenie manžety. Intelli manžeta výrazne znižuje dopad nesprávne umiestnenej manžety na presnosť merania. Táto pevná tvarovaná manžeta na ľahko nasadzuje jednou rukou, takže meranie krvného tlaku je ešte jednoduchšie.

Tlakomer M6 Comfort obsahuje tiež najmodernejšie senzory zabezpečujúce presné a spoľahlivé výsledky merania krvného tlaku. Farebné LED indikátory umožňujú jednoducho vyhodnotiť namerané hodnoty. Podľa zobrazenej farby je možné v okamihu zistiť či sú výsledky v poriadku.

Prehľad funkcií a vlastností - tlakomer OMRON M6 Comfort:

  • systém Intelli Sense - komfortné nafukovanie manžety, minimalizuje tlak manžety počas merania,
  • nová Intelli manžeta - štandardná a veľká manžeta v jednom s jednoduchším nasadzovaním - odstraňuje nesprávne výsledky spôsobené zle umiestnenou manžetou,
  • ovládanie jedným tlačidlom - pre odmeranie tlaku stačí stlačiť veľké modré tlačidlo,
  • najväčší displej zobrazuje všetky odmerané údaje súčasne (rozmer displeja 6,4 x 8 cm),
  • detekcia arytmie - nepravidelných pulzov, detekcia pohybu tela počas merania,
  • indikátor vysokého krvného tlaku (Farebný LED indikátor - zelená zobrazuje dobrý krvný tlak a oranžovou upozorňuje na prekročenie hranice 135/85),
  • grafický ukazovateľ úrovne krvného tlaku,
  • kontrola správneho nasadenia a utiahnutia manžety (Farebný LED indikátor),
  • pamäť pre dvoch užívateľov na 2 x 100 nameraných hodnôt vrátane dátumu a času,
  • upozornenie na nebezpečnú rannú hypertenziu - týždenné priemery (spätne za 2 mesiace), rozdelené na ranné a večerné hodnoty.

Meranie je možné aj bez uloženia výsledkov do pamäte, výdrž batérií až 1000 meraní, nie je možné pripojiť detskú manžetu, klinicky overená presnosť, 5 rokov záruka

Balenie obsahuje: tlakomer Omron M6 Comfort (model HEM-7321-E), univerzálnu manžetu (pre obvod paže 22 - 42 cm), sieťový zdroj - adaptér, cestovné puzdro, 4 batérie AA, návod v slovenčine.